iNamiot

Tel: +48 608 529 940
Mail: kontakt@inamiot.pl

Magazyn:
Dobrzykowice 55-002
ul. Kamieni 4
Sprawdź na google maps

Firma Inamiot.pl zajmuje się sprzedażą hal namiotowych, zadaszeń kontenerowych, zagród dla zwierząt, garaży przenośnych, hangarów samolotowych. Sprzedajemy gotowe rozwiązania do samodzielnego montażu na połączenia wpustowe. Dzięki temu nasze hale są demontowalne. Hale nie wymagają pozwolenia na budowę ponieważ nie ma potrzeby na stałe wiązać je z gruntem. Dysponujemy rozmiarami od 6×6 m do 24 na 65 m!

Firma Inamiot.pl Sp.zoo jest wyłącznym dystrybutorem firmy Xinli Shelter. Nasz dostawca posiada ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji zadaszeń kontenerowych, hal namiotowych, zagród dla zwierząt, garaży przenośnych, namiotów magazynowych. Jest to największy producent tego typu zadaszeń na chińskim rynku, który sprzedaje swoje produkty do USA, Kanady, Australii, Europy i Afryki. Najlepszy poświadczeniem jakość produktów są liczne cerftikaty jakości przyznane na lokalnych rynkach m.in. Niemiec TUV

Z firmą Xinli Shelter współpracujemy już 7 lat. Przez ten okres z powodzeniem sprzedając zadaszenia kontenerowe, zagrody dla zwierząt, hale namiotowe, garaż przenośne i inne produkty z naszego asortymentu. W tym czasie zyskaliśmy uznania w oczach wielu klientów dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, rzetelności i fachowej wiedzy.
    Ta strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na użycie plików ciasteczek zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.Czytaj więcej.