Hale łukowe

Hale łukowe magazynowe stanowią praktyczne i niedrogie rozwiązanie dla dodatkowych potrzeb związanych z magazynowaniem, składowanie i przechowywaniem. Niezależnie od tego, czy szukasz dodatkowej powierzchni magazynowej, miejsca na samochód, czy powierzchni wystawienniczej/imprezowej, oferujemy szeroką gamę łukowych namiotów magazynowych, które spełnią Twoje wymagania. Nasze namioty i hale magazynowe są wysokiej jakości, trwałe i łatwe w montażu. Zaletą naszego produktu jest równie łatwy demontaż. Dzięki konstrukcji łukowej ramy nośnej namiot cechuje się bardzo wysokimi parametrami wytrzymałości na śnieg i wiatr. Nasze namioty magazynowe wykonane są z rur stalowych ocynkowanych i tkaniny PVC o gramaturze 750gm. Gwarantuje to, że nasze namioty magazynowe są w 100% wodoodporne i odporne na promieniowanie UV, zapewniając całoroczne rozwiązanie do przechowywania i składowania sprzętu i towarów.

Nasza oferta namiotów magazynowych optymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń i stanowi niedrogą alternatywę dla kosztownego stałego budynku. Stanowią doskonałe rozwiązanie do przechowywania w wielu różnych celach i branżach, w tym w rolnictwie, budownictwie, transporcie i handlu. Oferujemy łukowe hale rolnicze z pojedynczą ramą kratownicową i podwójną ramą kratownicową. Dzięki temu, nasze łukowe hale dla rolnictwa z podwójną kratownicą mają wytrzymałość 15 lat i więcej. Namioty magazynowe łukowe są dostępne w różnych kolorach, które pasują do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nasza hale namiotowe z dwuspadowym dachem https://youtu.be/RXp5z_Uj-Ns

Ta strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na użycie plików ciasteczek zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.Czytaj więcej.