Hangary samolotowe

Namiotowe hangary samolotowe to doskonałe ekonomiczne rozwiązanie na dla osób które potrzebują osłony dla swoich samolotów, helikopterów, awionetek i innych urządzeń wymagających osłony od deszczu, wiatru, promieni UV. Nasze hangary samolotowe wykonane z podwójnej ramy kratownicowej są solidną konstrukcją, która zapewni schronienie na lata. Podwójna rama ze stali kratownicowej, która jest wykonana z rur stalowych Q215, oraz tkanina poliestrowa powlekana PVC jest specjalnie zaprojektowane do użytku w silnym śniegu i wietrze. Dzięki elastycznemu systemowi napinania pokrycia hali, dach jest cały czas napięty i posiada możliwość regulacji napięcia. Nasze rozwiązania są produktami całorocznymi.

Nasze produkty są dostępne w sprzedaży na ternie całej Europy i nie tylko

Hangary samolotowe optymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń i stanowią idealne rozwiązanie do przechowywania samolotów. Podwójnie kratownicowe hangary lotnicze są dostępne w różnych zakresach konstrukcyjnych, tkaninach, kształtach i rozmiarach.
Wszystkie nasze produkty można spersonalizować pod własne potrzeby np. okna, drzwi wentylacja, kolor poszycia.

Ta strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na użycie plików ciasteczek zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.Czytaj więcej.