Namioty magazynowe z dwuspadowym dachem

Namioty magazynowe z dwuspadowym dachem stanowią praktyczne i niedrogie rozwiązanie dla dodatkowych potrzeb związanych z przechowywaniem. Niezależnie od tego, czy szukasz dodatkowej powierzchni magazynowej, miejsca na samochód, czy powierzchni wystawienniczej/imprezowej, oferujemy szeroką gamę namiotów magazynowych, które spełnią Twoje wymagania. Nasze namioty magazynowe są wysokiej jakości, trwałe i łatwe w montażu. Zaletą naszego produktu jest równie łatwy demontaż. Dzięki wysokiej pionowej ścianie bocznej możesz wykorzystać całą przestrzeń jaką daje Ci hala magazynowa z dwuspadowym dachem. Wysokości ściany bocznej zaczyna się od 3.0 m do nawet 3, 6 m.

Nasze namioty magazynowe wykonane są z rur stalowych ocynkowanych i tkaniny PVC o gramaturze 650gm. Gwarantuje to, że nasze namioty magazynowe są w 100% wodoodporne i odporne na promieniowanie UV, zapewniając całoroczne rozwiązanie do przechowywania i składowania sprzętu i towarów.

Nasza oferta namiotów magazynowych optymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń i stanowi niedrogą alternatywę dla kosztownego stałego budynku. Stanowią doskonałe rozwiązanie do przechowywania w wielu różnych celach i branżach, w tym w rolnictwie, budownictwie, transporcie i handlu. Oferujemy namioty magazynowe z pojedynczą ramą kratownicową i podwójną ramą kratownicową. Dzięki temu, nasze namioty magazynowe z podwójną kratownicą mogą przetrwać do 15 lat. Namioty magazynowe są dostępne w różnych kolorach, które pasują do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego namiotowe zagrody dla zwierząt https://youtu.be/RXp5z_Uj-Ns

Ta strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na użycie plików ciasteczek zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.Czytaj więcej.