Namioty magazynowe z dwuspadowym dachem

Hale magazynowe z dwuspadowym dachem stanowią praktyczne i niedrogie rozwiązanie dla dodatkowych potrzeb związanych z przechowywaniem. Niezależnie od tego, czy szukasz dodatkowej powierzchni magazynowej, miejsca na samochód, czy powierzchni wystawienniczej/imprezowej, oferujemy szeroką gamę namiotowych hal magazynowych, które spełnią Twoje wymagania. Nasze namioty magazynowe są wysokiej jakości, trwałe i łatwe w montażu.
Zaletą naszego produktu jest równie łatwy demontaż. Produkt przyjeżdża do klienta w skrzyni pakunkowej w której znajdują się wszystkie elementy potrzebne do montażu. Elementy konstrukcyjne hali magazynowej mają rozmiary tak, aby swobodnie nimi manewrować. Łuki konstrukcyjne namiotu składają się nawet z pięciu elementów.
Dzięki wysokiej pionowej ścianie bocznej możesz wykorzystać całą przestrzeń jaką daje Ci hala magazynowa z dwuspadowym dachem. Wysokość hali namiotowej w szczycie to nawet 8.54 m, wysokości pionowej ściany bocznej zaczyna się od 3.0 m do nawet 3.6 m.

Nasze namioty magazynowe wykonane są z rur stalowych ocynkowanych i tkaniny PVC o gramaturze 750gm lub 900 gm. Gwarantuje to, że nasze namioty magazynowe są w 100% wodoodporne i odporne na promieniowanie UV, zapewniając całoroczne rozwiązanie do przechowywania i składowania sprzętu i towarów.

Nasza oferta namiotów magazynowych optymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń i stanowi niedrogą alternatywę dla kosztownego stałego budynku. Stanowią doskonałe rozwiązanie do przechowywania w wielu różnych celach i branżach, w tym w rolnictwie, budownictwie, transporcie i handlu. Oferujemy namioty magazynowe z pojedynczą ramą kratownicową i podwójną ramą kratownicową. Dzięki temu, nasze namioty magazynowe z podwójną kratownicą mogą przetrwać do 15 lat. Namioty magazynowe są dostępne w różnych kolorach, które pasują do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego namiotowe zagrody dla zwierząt https://youtu.be/RXp5z_Uj-Ns

Ta strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na użycie plików ciasteczek zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.Czytaj więcej.