Karrier

Jelölteket keresünk

Állásajánlat : Műszaki és kereskedelmi tanácsadó

A vállalat inamiot.pl Sp.zoo. amely vízgazdálkodási és víztisztító rendszerek forgalmazásával foglalkozik, vízgazdálkodási és víztisztítási műszaki és kereskedelmi tanácsadói pozícióra keres jelöltet. az online értékesítés kezelése, állandó alkalmazottá válás lehetőségével.

Munkaköri leírás

  • Sátras és előtetős rendszerek kiválasztása,
  • Az interneten keresztül történő termékértékesítés során e-mailben és telefonon történő kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • kereskedelmi ajánlatok készítése egyéni ügyfelek számára ,
  • rendszeres kapcsolattartás a jelenlegi ügyfelekkel és a szolgáltatás minőségének biztosítása,
  • az online áruház értékesítési és marketingfolyamatainak irányítása,
  • A termékek tervezése és megvalósítása az online áruházban,

Követelmények:

  • beiratkozott oktatás,
  • az ügyfelekkel való bánásmódhoz szükséges interperszonális készségek birtokában ,
  • folyékonyan ismeri az MS Office-t
  • az e-kereskedelem és az e-marketing témakörében szerzett ismeretek szívesen látottak
  • erős elkötelezettség és eltökéltség a célok elérése érdekében,
  • az alábbi nyelvek egyikének ismerete (angol, német, ukrán, orosz, cseh, orosz)

Kínálunk:

  • 3 hónapos próbaidő, majd a munkaszerződés meghosszabbítása ,
  • online boltok használatára, weboldal-optimalizálásra, analitikai eszközökre vonatkozó képzés;
  • a munka “azonnali” megkezdésének lehetősége

Munkavégzés helye : Wroclaw

Kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: kontakt@inamiot.pl a “Technical and Sales Advisor” tárgyban.

Kérjük, minden ajánlathoz csatoljon egy záradékot: Hozzájárulok személyes adataimnak a felvételi eljáráshoz szükséges célokból történő kezeléséhez (a személyes adatok védelméről szóló 1997.08.29-i törvénynek megfelelően; egységes szerkezetbe foglalt szöveg: Journal of Laws. 2016, 922. tétel).

Ta strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na użycie plików ciasteczek zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.Czytaj więcej.