Zadaszenie kontenerów morskich 10×12 m jako magazyn

Firma recyklingowa kupiła od nas zadaszenie kontenerów morskich, model C3340 (szerokość 10 długość 12m wysokość od góry bloków betonowych 3,60 m). Zadaszenie kontenerowe będzie służyło jako magazyn przetworzonych części w punkcie rozbiórki zużytego sprzętu AGD. Firma zajmuje się rozbiórką starych pralek, kuchenek, odkurzaczy i innego zużytego sprzętu. Taki boks z zadaszenia kontenerowego i bloków betonowych służy jako magazyn, który można obsługiwać mini ładowarką lub wózkiem widłowym. Operator ładowarki, może spokojnie nabierać przetworzony materiał do łyżki i nie musi się przejmować uszkodzeniem ściany magazyn.

Towary pod dachem są chronione przed promieniowaniem UV, deszczem, śniegiem, wiatrem. W procesie recyklingu wykorzystuje się różne maszyny które nie mogą stać na dworze, dlatego firmy z branży recyklingu wybierają nasze produkty i budują z nich tanie, szybkie w montażu i demontażu magazyny.

Zadaszenie kontenerowe to niedrogi i szybki magazyn, który w łatwy sposób można złożyć i przestawić w inne miejsce. Montaż produktu ze zdjęć zajmuje około 2 dni roboczych dla 3 ludzi i ładowarki.  

Dzięki prostej ale mocnej konstrukcji, składającej się z rur ocynkowanych ogniowo, oraz grubej plandece PVC 750 g/mkw zadaszenie kontenerowe wytrzymuje wiatry do 80 km/h oraz śnieg do 20 kg/mkw. Łukowy kształt  zadaszenie powoduje zsuwanie się śniegu z plandeki zadaszenia kontenerowego. Nie zwalnia to właściciela od zdejmowanie śniegu  w przypadku dużych opadów śniegu. Marznący śnieg może się przyklejać do konstrukcji i wtedy to powoduje zagrożenie dla konstrukcji zadaszenia kontenerów morskich. W miejscach gdzie opady śniegu są intensywne koniecznie załóż pręty grzejne, przymocuje jest do płatwi zadaszenia kontenerowego. Włączaj pręty grzejne tylko wtedy kiedy ma padać śnieg. Pręt grzejny podniesie na chwilę temperaturę i stopi zalegający na plandece PVC śnieg.

Prosta konstrukcja zadaszenia kontenerowego, załączona instrukcja papierowa we wszystkich językach europejskich oraz film instruktażowy również we wszystkich językach europejskich pozwalają samodzielnie zamontować ten niedrogi magazyn.

Jak widać na zdjęciach zadaszenia kontenerowe to uniwersalne rodzaj zadaszenia który można stawiać na różnych konstrukcjach takich jak, kontenery morskie, ściany z bloków betonowych, ściany oporowe betonowe, ściany/słupy z gabionów kamiennych, mury silosów, mury odstojników, konstrukcje stalowe.  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zadaszeń kontenerowych.

Ta strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na użycie plików ciasteczek zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.Czytaj więcej.