Zadaszenia kontenerowe

Zadaszenia kontenerowe inamiot.pl to świetne rozwiązania jeżeli potrzebujesz ekonomicznego zadaszania, magazynu, przestrzeni roboczej, garażu, schowka. Wykonane z wysokiej jakości ocynkowanej ogniowo stali są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Łukowy kształt dachu zwiększa wytrzymałość zadaszania, a pokrycie dachu z grubego PVC jest odporne na śnieg, wiatr i promienie UV. Grubość PVC to 750 g/mkw w wersji podstawowej a w wersji wzmocnionej 900 g/mkw.
Zadaszenia kontenerowe są dużo bardziej opłacalne niż tradycyjne hale namiotowe.
Zadaszenia kontenerowe można rozłożyć i przenieść w inne miejsce. Ich wszechstronność oraz poręczność to duży atut. Są świetnym wyborem, gdy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania ładunku, maszyn, pojazdów, ciągników, nawozów, paszy zwłaszcza w czasie niepogody.
Gama wiat kontenerowych inamiot.pl charakteryzuje się solidną ramą ze stali ocynkowanej ogniowo, wykonaną z rur stalowych Q215 i wytrzymałej tkaniny PCV. Zadaszenia kontenerowe można przyspawać do kontenerów transportowych lub zamontować za pomocą śrub motylkowych i łączników, w zależności od wybranego modelu. W swoje ofercie posiadamy także zadaszenia kontenerowe wyposażone w stelaż, który umożliwia montaż do podłoża.
Zadaszenia kontenerowe mogą być przestrzenią zamkniętą z każdej strony wyposażoną w bramę wjazdową i drzwiami wejściowe. Jesteśmy w stanie dostosować za pomocą różnych paneli ścian przednich i tylnych produkt do Twoich potrzeb.
W ofercie bogata gama kolorów, drzwi, okien i wentylacji.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z krótką prezentacją zadaszeń kontenerowych https://youtu.be/Z-2cAamC8Ao

Ta strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na użycie plików ciasteczek zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.Czytaj więcej.