Hale na bale / baloty

Hale na bele – iNamiot jest czołowym sprzedawcą hal namiotowych/tunelowych w Polsce i Europie, z którego usług skorzystało bardzo wielu klientów. Nasze hale na bele siana są wykonane z wysokogatunkowej stali oraz plandeki PCV o gramaturze 750 g/mkw lub 900 g/mkw, co gwarantuje ich wyjątkową trwałość i wytrzymałość na obciążenia oraz warunki atmosferyczne.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, łączymy profesjonalizm z niezbędną elastycznością: wszystkie elementy do naszych hal na baloty są odpowiednio dopasowane oraz wykonane precyzyjnie. Dzięki temu możemy zagwarantować szybki czas instalacji przy rozsądnych cenach. Magazynowe Hale na bale oferujemy już od 240 zł netto za 1 m2!

Dzięki konstrukcji modułowej z poręcznych elementów nasze hale na bale możesz złożyć samodzielnie przy użyciu podstawowych narzędzi oraz podnośnika. W skrzyni dostajesz kompletny namiot na baloty zawierający wszystkie niezbędne elementy.

Oferujemy montaż na ternie całego kraju.

Nasze rozwiązania to konstrukcje skręcane dzięki czemu w razie potrzeby możesz hale złożyć i przenieść w inne miejsc lub sprzedać.

Nasz hale baloty to majstersztyk trwałości i solidności, a przede wszystkim technologia sprawiająca, że efekt końcowy jest bezkompromisowy – tak można opisać hale magazynowe na bale. Wielu klientów już nam zaufało i powierzyło swoje projekty – przekonaj się i Ty i powierz ma, swoją realizację!

Dysponujemy bogatym magazynem w części zamienne. Dzięki temu, że nasze hale na bale to typoszereg a nie hala pod wymiar możesz nawet po 15 latach zamówić samą plandekę.

Nasze hale na bale nadają się jako: namioty na pasze, namioty na bale słomy, hale na bale siana, hale pod kiszonki.

Ta strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na użycie plików ciasteczek zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.Czytaj więcej.