Kariera

Szukamy kandydatów

Oferta pracy : Doradca Techniczno Handlowy

Firma inamiot.pl Sp.zoo. zajmująca się dystrybucją systemów zagospodarowania i oczyszczania wód poszukuje kandydata na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego ds. obsługi sprzedaży internetowej z możliwością podjęcia pracy stałej.

Opis stanowiska

  • Dobór systemów namiotów i zadaszeń,
  • prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej z klientami w procesie sprzedaży produktów przez internet,
  • sporządzanie ofert handlowych dla klientów indywidualnych ,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z aktualnymi klientami i dbanie o jakość obsługi,
  • zarządzanie procesami sprzedażowymi i marketingowymi sklepu internetowego,
  • projektowanie i wdrażanie produktów w sklepie internetowym,

Wymagania:

  • wykształcenie maturalne,
  • posiadanie zdolności interpersonalnych niezbędnych w kontakcie z klientem ,
  • swobodna obsługa pakietu MS Office
  • wiedza z zakresu zagadnień e-commerce i e-marketing mile widziana
  • duże zaangażowanie oraz determinacja w osiąganiu celów,
  • znajomość jednego z języków (angielskiego, niemieckiego, ukraińskiego, rosyjskiego, czeskiego)

Oferujemy:

  • 3 miesięczny okres próbny a następnie przedłużenie współpracy na umowę o pracę ,
  • szkolenie z obsługi sklepów internetowych, optymalizacji stron internetowych, narzędzi analitycznych;
  • możliwość podjęcia współpracy „od zaraz”

Miejsce pracy : Wrocław

Proszę o przesłanie maila z CV na : kontakt@inamiot.pl z dopiskiem  „Doradca Techniczno Handlowy”

Do każdej oferty prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Ta strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na użycie plików ciasteczek zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.Czytaj więcej.