FAQ

Czy mogę zobaczyć gotowe zmontowane produkty – zadaszanie lub hale namiotowe.

Tak, oczywiście. Zapytaj o najbliższą lokalizację. Na terenie naszej firmy w Dobrzykowicach pod Wrocławiem mamy pokazową hale namiotową. Dodatkowo w okolicach Wrocławia mamy zaprzyjaźnionych klientów u których można zobaczyć różne model zadaszeń, hala namiotowych, zagród dla zwierząt. Dodatkowo na terenie całego kraju i Europy dysponujemy realizacjami, którymi możemy się pochwalić. O nowych realizacjach informujemy na bieżąco w zakładce blog.

Czy inamiot.pl sprzedaje części zamienne i akcesoria?

Tak, wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo kontakt@inamiot.pl

Czy produkty sprzedawana przez inamiot.pl wymagają okresowych przeglądów lub konserwacji.

Tak, nasze produkty wymagają okresowej konserwacji jak wszystkie urządzenia techniczne. Podstawowe obowiązki to:
demontaż namiotów przed huraganem,
ponowne napinanie plandeki dachowej raz lub dwa razy w roku itd.
Więcej informacji na temat konserwacji można znaleźć w dostarczonej instrukcji obsługi.

Czy mogę samodzielnie zamontować produkty inamiot.pl takie jak zadaszenia, hale magazynowe?

Tak, nasze produkty są przeznaczone do samodzielnego montażu. Do produktu jest dołączona instrukcja montażu. Wszystkie części są dobrze opisane i nie ma problemu z samodzielnym montażem naszych zadaszeń kontenerowych i hal namiotowych. Nasi klienci wielokrotnie po samodzielnym montażu przyznawali rację że montaż takiej hali namiotowej jest bardzo prosty. Na naszej stronie w zakładce montaż jest zamieszczony film pokazujący właśnie montaż przykładowego produktu z naszej oferty. https://inamiot.pl/montaz/ Niemniej jednak posiadamy też kontakt do ekip montażowych na ternie całego kraju.

Jaką maszyną mogę rozładować dostawę?

Nasz skrzynie pakunkowe w zależności od modelu produktu są sporych rozmiarów np. 2.0×0.7×0,8 m. Do rozładunku towaru zalecamy użyć wózek widłowy lub maszynę budowlaną z widłami, która jest w stanie udźwignąć ok 1500 kg

Jak są wyceniane koszty dostawy?

Koszty dostawy kształtują się bardzo różnie i zależą od rozmiarów towaru i ilości skrzyń w które są zapakowane.
Standardowo korzystamy z firm spedycyjnych do wysyłki naszym produktów. W celu wyceny kosztów dostawy skontaktuj się z nami kontakt@inamiot.pl

Czy mogę odebrać towar samodzielnie?

Tak, możesz przyjechać do nas do siedziby firmy i odebrać towar swoim transportem. Magazyn pracuje od 7.30 do 15.00 od poniedziałku do piątku. Chęć odebrania towaru powinieneś zgłosić mailowo 3 dnie przed planowaną datą przyjazdu. Zapraszamy! 55-002 Dobrzykowice ul. Kamieni 4

Jaki jest średni czas dostawy?

Produkty typowe mamy na magazynie i jesteśmy wstanie wysłać je w ciągu 48 godziny. Produkty nietypowe, robione na zamówienie wysyłamy zgodnie z planem produkcji.

W jakie walucie przyjmujemy płatności?

Firma inamiot.pl sp. zoo. przyjmuje płatności w walutach PLN, Dolar, Euro. Działamy na rynku europejskim.

Czy firma inamiot.pl wysyła produkty poza Polskę?

Tak, działamy na rynku europejskim i posiadamy wszystkie dokumenty oraz doświadczenie wysłaniu naszych zadaszeń, hal i zagród dla zwierząt na rynki europejskie. Mamy zadowolonych klientów w Niemczech, Czechach, Słowni, Estonii, Szwecji, Litwie.

Czy można dostosować produkty i namiot pod swoje potrzeby?

Tak, oczywiście. Możemy dostosować produkty do Twoich potrzeb. Dostosowanie może dotyczyć koloru, rozmiaru drzwi, ilości drzwi, wentylacji, rodzaju podnoszenia drzwi i bram, dodatkowych wzmocnień. Skontaktuj się z nami a opiszemy szerzej jakie udogodnienie możemy zaoferować w naszych halach namiotowych, zadaszenia kontenerowych, zagrodach dla zwierząt, hangarach samolotowych.

Czy można zamówić np. halę namiotową z montażem.

Tak, dysponujemy podwykonawcami, którzy montują nasze produkty.

Czy mogę wyleasingować produkty od inamiot.pl?

Tak, współpracujemy z firmami leasingowymi. Mamy swojego leasingodawcę oraz współpracujemy z innymi firmami leasingowymi dostarczając całą dokumentację.

Ta strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na użycie plików ciasteczek zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.Czytaj więcej.