FAQ

Czy mogę zobaczyć gotowe zmontowane produkty – zadaszanie lub hale namiotowe.

Tak, oczywiście. Zapytaj o najbliższą lokalizację. Na terenie naszej firmy w Dobrzykowicach pod Wrocławiem mamy pokazową hale namiotową. Dodatkowo w okolicach Wrocławia mamy zaprzyjaźnionych klientów u których można zobaczyć różne model zadaszeń, hala namiotowych, zagród dla zwierząt. Dodatkowo na terenie całego kraju i Europy dysponujemy realizacjami, którymi możemy się pochwalić. O nowych realizacjach informujemy na bieżąco w zakładce blog.

Czy inamiot.pl sprzedaje części zamienne i akcesoria?

Tak, wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo kontakt@inamiot.pl

Czy produkty sprzedawana przez inamiot.pl wymagają okresowych przeglądów lub konserwacji.

Tak, nasze produkty wymagają okresowej konserwacji jak wszystkie urządzenia techniczne. Podstawowe obowiązki to:
demontaż namiotów przed huraganem,
ponowne napinanie plandeki dachowej raz lub dwa razy w roku itd.
Więcej informacji na temat konserwacji można znaleźć w dostarczonej instrukcji obsługi.

Czy mogę samodzielnie zamontować produkty inamiot.pl takie jak zadaszenia, hale magazynowe?

Tak, nasze produkty są przeznaczone do samodzielnego montażu. Do produktu jest dołączona instrukcja montażu. Wszystkie części są dobrze opisane i nie ma problemu z samodzielnym montażem naszych zadaszeń kontenerowych i hal namiotowych. Nasi klienci wielokrotnie po samodzielnym montażu przyznawali rację że montaż takiej hali namiotowej jest bardzo prosty. Na naszej stronie w zakładce montaż jest zamieszczony film pokazujący właśnie montaż przykładowego produktu z naszej oferty. https://inamiot.pl/montaz/ Niemniej jednak posiadamy też kontakt do ekip montażowych na ternie całego kraju i Europy.

Po samodzielnym montażu klient jest zobligowany przesłać nam zdjęcia z montażu na podstawie których otrzymuje on gwarancję na produkt.

Jaką maszyną mogę rozładować dostawę?

Nasz skrzynie pakunkowe w zależności od modelu produktu są sporych rozmiarów np. 2.0×0.7×0,8 m. Do rozładunku towaru zalecamy użyć wózek widłowy lub maszynę budowlaną z widłami, która jest w stanie udźwignąć ok 1500 kg

Jak są wyceniane koszty dostawy?

Koszty dostawy kształtują się bardzo różnie i zależą od rozmiarów towaru i ilości skrzyń w które są zapakowane.
Standardowo korzystamy z firm spedycyjnych do wysyłki naszym produktów. W celu wyceny kosztów dostawy skontaktuj się z nami kontakt@inamiot.pl

Czy mogę odebrać towar samodzielnie?

Tak, możesz przyjechać do nas do siedziby firmy i odebrać towar swoim transportem. Magazyn pracuje od 7.30 do 15.00 od poniedziałku do piątku. Chęć odebrania towaru powinieneś zgłosić mailowo 3 dnie przed planowaną datą przyjazdu. Zapraszamy! 55-002 Dobrzykowice ul. Kamieni 4

Jaki jest średni czas dostawy?

Produkty typowe mamy na magazynie i jesteśmy wstanie wysłać je w ciągu 48 godziny. Produkty nietypowe, robione na zamówienie wysyłamy zgodnie z planem produkcji.

W jakie walucie przyjmujemy płatności?

Firma inamiot.pl sp. zoo. przyjmuje płatności w walutach PLN, Dolar, Euro. Działamy na rynku europejskim.

Czy firma inamiot.pl wysyła produkty poza Polskę?

Tak, działamy na rynku europejskim i posiadamy wszystkie dokumenty oraz doświadczenie wysłaniu naszych zadaszeń, hal i zagród dla zwierząt na rynki europejskie. Mamy zadowolonych klientów w Niemczech, Czechach, Słowni, Estonii, Szwecji, Litwie.

Czy można dostosować produkty i namiot pod swoje potrzeby?

Tak, oczywiście. Możemy dostosować produkty do Twoich potrzeb. Dostosowanie może dotyczyć koloru, rozmiaru drzwi, ilości drzwi, wentylacji, rodzaju podnoszenia drzwi i bram, dodatkowych wzmocnień. Skontaktuj się z nami a opiszemy szerzej jakie udogodnienie możemy zaoferować w naszych halach namiotowych, zadaszenia kontenerowych, zagrodach dla zwierząt, hangarach samolotowych.

Czy można zamówić np. halę namiotową z montażem.

Tak, dysponujemy podwykonawcami, którzy montują nasze produkty.

Czy mogę wyleasingować produkty od inamiot.pl?

Tak, współpracujemy z firmami leasingowymi. Mamy swojego leasingodawcę oraz współpracujemy z innymi firmami leasingowymi dostarczając całą dokumentację.

Jak działa mechanizm bramy?

W naszych produktach: hale namiotowe, hale magazynowe, zadaszenia kontenerowe, hale dla rolnictwa, brama jest skonstruowana bardzo prosto i praktycznie. Brama wjazdowa jest rolowana do góry za pomocą windy ręcznej lub elektrycznej. Brama jest podciągana na linkach stalowych. Całość bramy jest oparta na ramie stalowej. Rama stalowa jest wykonana z profili stalowych typu C, które służą jak prowadzenie dla konstrukcji bramy. W naszych produktach brama ma poziome metalowe elementy prowadzące wkładane do ramy w kieszenie PCV bramy. Dzięki takiemu rozwiązaniu wygodnie rolujesz nasze bramy do góry, które składają się w harmonijkę.

Dlaczego ważne jest prawidłowe naciągnięcie dachu w namiotach magazynowych?

  1. Prawidłowo naciągnięty dach nie pozwala na powstawianie obniżeń w plandece dachu, dzięki temu śnieg nie zalega na dachu. Zalegający śnieg może powodować uszkodzenie dachu lub konstrukcji zadaszenia kontenerowego, hali namiotowej.
  2. Prawidłowo naciągnięty dach podczas silnych wiatrów nie uderza o metalową konstrukcję ramy. Jeżeli plandeka na dachu wpadnie w drgania od wiatru – uderzania plandeki o ramę, powodują jej osłabienie w tych miejscach i może dojść do uszkodzenia plandeki dachu.

Hala namiotowa wymaga pozwolenia  na budowę?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jeżeli planujesz używać halę namiotową krócej niż 180 dni i nie jest ona trwale przytwierdzona do gruntu. Postawienie takiego obiektu nie wymaga pozwolenia na budowę a jedynie zgłoszenia.

Zgłoszenie. Zgłoszenie chęci budowy obiektu na okres krótszy niż 180 dni robimy do Starostwa Powiatowego lub Urzędu Miasta na prawach powiatu.

W przypadku chęci użytkowania obiektu dłużej niż 180 dni jesteśmy zobligowani wystąpić o pozwolenie na budowę do właściwego Starostwa Powiatowego lub Urzędu Miasta na prawach powiatu.

Pisząc tutaj o hali namiotowej mam na myśli wszystkie obiekty typu hala namiotowa, zadaszenie kontenerowe, hala łukowa, zagroda dla zwierząt większa niż 35 mkw.

Ta strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na użycie plików ciasteczek zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.Czytaj więcej.